Mierz wysoko. Ułóż karierę swoich marzeń i zacznij poziom wyżej! 

Jesteśmy światowym liderem w zakresie profesjonalnych usług doradczych. Wraz z naszymi klientami, największymi światowymi organizacjami, realizujemy projekty, które pozwalają maksymalnie wykorzystać ich potencjał rynkowy. Ponad 190 000 specjalistów w zakresie audytu, doradztwa biznesowego, podatkowego i prawnego oraz transakcyjnego, zatrudnionych w 150 krajach, łączy swoją wiedzę i międzynarodowe doświadczenie ze znajomością lokalnych uwarunkowań. EY to największa firma doradcza na polskim rynku. Zatrudniamy ponad 1800 profesjonalistów w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i od lutego również w Gdańsku. Poprzez swoje działania mamy ambicję budować lepszy świat pracy dla naszych pracowników, klientów i całej społeczności. Dążymy do tego, aby EY był najlepszym miejscem pracy dla wybitnych osób, które będą wspólnie tworzyć globalny zespół. Dzięki pracy zespołowej i nieustannemu rozwojowi, nie tylko nadążamy za szybko zmieniającym się światem, ale również mamy odwagę wskazywać innym nowe kierunki i rozwiązania.

Praca i Praktyki
Studentom studiów magisterskich proponujemy udział w Programie Praktyk, który umożliwia poznanie naszej branży. 
Dla I roku studiów magisterskich kierunków ekonomicznych, prawniczych, technicznych oraz nauk ścisłych zainteresowanych rachunkowością przygotowaliśmy Program Dwuletni, podczas którego zdobywasz doświadczenie zawodowe w dziale audytu oraz usług księgowych w Warszawie, Katowicach lub Poznaniu.  Absolwentów studiów magisterskich ww. kierunków zapraszamy do podjęcia pracy.

Proces rekrutacji:
• Wypełniasz formularz aplikacyjny on-line na ey.com.pl/kariera
• Wybranych kandydatów zaprosimy na testy on-line
• Kolejny etap to testy zdolności analitycznych i języka angielskiego, na które zaprosimy Cię do nas.
• Ostatni etap to spotkanie z przedstawicielami HR i wybranego działu merytorycznego.

ACCA (the Association of Chartered Certified Accountants) jest największą, najbardziej prestiżową i najszybciej rozwijającą się międzynarodową organizacją zrzeszającą specjalistów z zakresu finansów, rachunkowości i zarządzania na świecie. Liczby mówią same za siebie:

  • 178 000 członków oraz 455 000 studentów w 181 krajach na świecie
  • 1 500 członków oraz 3 900 studentów w Polsce
  • 7 710 akredytowanych pracodawców na całym świecie

Co to jest kwalifikacja ACCA?

ACCA to jedna z najbardziej docenianych przez pracodawców i najlepiej rozpoznawalnych biznesowych kwalifikacji zawodowych. ACCA daje kompleksową i praktyczną wiedzę z zakresu nowoczesnego zarządzania przedsiębiorstwem, audytu, rachunkowości zarządczej, rachunkowości finansowej, zarządzania ryzykiem, planowania strategicznego oraz prawa i podatków. Dzięki temu posiadacze kwalifikacji ACCA mają otwartą drogę do kariery wszędzie tam, gdzie poszukiwani są najlepsi specjaliści z zakresu rachunkowości i finansów. 

Kwalifikacja ACCA to łącznie 14 egzaminów na dwóch poziomach: Fundamentals (F1 – F9) i Professional (do wyboru 5 spośród P1 – P7). Poza zdaniem egzaminów członkowie ACCA muszą się wykazać trzyletnim doświadczeniem w obszarze finansów, potwierdzeniem zdobycia kluczowych kompetencji niezbędnych współczesnym liderom finansów oraz zaliczeniem modułu etycznego potwierdzającego znajomość zasad etyki i odpowiedzialności w biznesie. To najlepszy wybór dla tych, którzy chcą w przyszłości zarządzać finansami firm.

Dzięki współpracy Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i ACCA, studenci SGH mogą połączyć prestiżowe studia ze zdobywaniem biznesowej kwalifikacji ACCA, realizując w toku studiów przedmioty dające zwolnienia nawet z 9 egzaminów ACCA.

Aby dowiedzieć się więcej o Akredytowanych Programach ACCA na studiach licencjackich i magisterskich na SGH zajrzyj: tutaj lub skontaktuj się z Ambasadorami ACCA na SGH poprzez grupę „ACCA SGH” na Facebooku