MAD grafika

Management Accounting Days 2017

Opublikowano:

Z czym kojarzy wam się słowo MAD? Z czymś szalonym, a może wręcz zwariowanym? I czy może mieć ono cokolwiek wspólnego z rachunkowością?

Na to pytanie mamy gotową odpowiedź: Management Accounting Days 2017. Nowy projekt Studenckiego Koła Rachunkowości Szkoły Głównej Handlowej, alternatywa dla wszystkich tych, którzy są znudzeni projektami wyłącznie o audycie. Rachunkowość zarządcza, controlling czy wewnętrzna kontrola kosztów nie muszą być już dłużej tajemnicą!

Dzięki warsztatom i case studies organizowanym w ramach tego projektu studenci odkryją nowe możliwości rozwoju czy wyboru kariery związanej z rachunkowością zarządczą. Eksperci podzielą się wiedzą na temat trochę zapomnianej ścieżki związanej z pracą w działach finansowych firm FMCG i sektora bankowego, zadaniach jakie stoją przed kontrolerem finansowym oraz z pewnością odpowiedzą na wszystkie pytania związane z rachunkowością zarządczą i controllingiem. Jednym z naszych partnerów jest BNP Paribas Services, który przygotowuje autorskie warsztaty dla uczestników projektu. I nie mniej ważne – MAD to nie tylko solidny punkt w CV, ale też niezbyt powszechna wiedza o wymaganiach stawianych przed kandydatami na konkretne stanowiska.

Do uczestnictwa w projekcie Management Accounting Days zapraszamy studentów kierunków ekonomicznych warszawskich uczelni: Szkoły Głównej Handlowej, Akademii Leona Koźmińskiego, Uniwersytetu Warszawskiego, Politechniki Warszawskiej i Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.

Koniecznie zarezerwujcie więc dni: 15-19 maja. Śledźcie nasz fanpage na Facebooku – zapisy ruszają już wkrótce!