EY_1200x628_5

Audit OdyssEY

Opublikowano:

Studencie!

Jeśli chcesz sprawdzić swoją wiedzę teoretyczną w praktyce oraz jednocześnie powalczyć o cenne nagrody, właśnie pojawiła się taka okazja! EY zaprasza Ciebie i Twój zespół w podróż po świecie finansów i rachunkowości!

Konkurs Audit OdyssEY stwarza możliwość na poznanie świata widzianego oczami audytora. Poprzez uczestnictwo kompleksowo zapoznasz się z funkcjonowaniem firm z najróżniejszych branż, odkryjesz istotę zawodu audytora, a przede wszystkim – nawiążesz nowe znajomości i poszerzysz horyzonty swojej przedsiębiorczości!

Daj sobie szansę na sukces i odbierz bilet do świata biznesu! Do 31.03.2016r zbierz zespół składający się z 3 bądź 4 osób oraz zarejestruj się na stronie AuditOdyssEY.pl, gdzie wspólnie rozwiążecie serię zadań sprawdzających wiedzę z zakresu finansów i rachunkowości.

Drugi etap składał się będzie z internetowego webcastu, podczas którego wcielicie się w rolę zespołu audytorów i poprowadzicie symulację projektów.

W końcu swojej podróży czeka na Was wielki finał audytowe case study! Wygra zespół, który najlepiej pozna biznes i rynek, na którym działa. Ale nie zapominajcie! Ważne są także relacje z klientem, zdobywanie informacji oraz współpraca z innymi działami.

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie konkursu

Życzymy powodzenia i świetnej zabawy!